fizyoroyal
 
 
 

Hakkımızda

 
Her şeyden önce; İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. FizyoRoyal ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz, sizler için en güncel seminerleri ve eğitimleri takip ederek güncel literatüre bağlı kalıyoruz. Belki hiçbir fizik tedavi kuruluşunun yapmadığı kadar çok manuel terapi, osteopati, fasyal gevşetme teknikleri ve egzersiz gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz.

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz. Diğer fizik tedavi kurumlarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız tüm manuel terapistler ve osteopatlar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilerle sürekli olarak iletişim halinde kalarak yurtdışında işimizi nasıl yaptıklarını takip ediyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz. Uzman kadromuz ile problemleriniz ve şikayetleriniz üzerinde bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, şikayetleriniz üzerinde çalışırken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle tüm ekibimizle birlikte danışanlarımızın randevularını gün akışına uygun bir şekilde düzenlenmesine özen gösteriyoruz.

Elbette FizyoRoyal’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...